o hizmetlerimiz

İhtiyaçlarınızı bütçenizle,
bütçenizi verimli çözümlerle buluşturuyoruz.Satış öncesi danışmanlık:

Teratek için satış yoktur; doğru çözüm vardır. Bizim için önemli olan müşterinin ihtiyacını doğru anlamaktır. Yılların getirdiği tecrübe ve bilgiyle son kullanıcının bütçesi ve beklentileri arasındaki hassas dengeyi anlar ve müşterilerimizi en verimli çözüm olasılıklarına yönlendiririz.Ekipman tedariki ve satış:

Teratek sizi dünyanın çözümleriyle buluşturur. Son kullanıcının ihtiyaçlarını birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızın ürün gamından, gerekirse de bunun dışındaki kaynaklardan kolaylıkla sağlayıp satışını gerçekleştiriyoruz.Kurulum, devreye alma ve eğitim:

Teratek, mükemmel çalışan sistemler kurar. Sistem olarak bir araya getirilmesi gereken her ürün paketi için isteğe bağlı kurulum, devreye alma ve eğitim hizmetlerini sağlar. Maksimum kalite için teknolojideki son gelişmeleri daima takip ediyor ve ekibimizi düzenli olarak eğitimlere tabi tutuyoruz.Satış sonrası destek:

Teratek, tüm müşterilerinin çözüm ortağıdır. Son kullanıcıların ürün veya sistemlerini kullanmaya başladıktan sonra yaşadıkları her türlü teknik problem ile yakından ilgilenir ve hızlı bir şekilde sorunsuz olarak kullanımlarına geri dönmelerini sağlarız. Bu aşamada grup bünyesindeki Teratek ASC firması, Sony, GV, Videndum gibi üreticilerin Yetkili Servis Sertifikasına sahiptir.