o hakkımızda
Trailer

Türkiye’de yayıncılık sektöründe pek çok ilke imza attık.

2006 yılından beri yayıncılık sistemleri ile ilgili her alanda yurt içinde ve yurt dışında hizmet vermekte olan Teratek; Türkiye’de kendi alanında öncü firma olma özelliği taşır.

Alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibiyle Teratek; yayıncılık sistemleri ile ilgili her konuda son kullanıcıları ihtiyaç duydukları çözümlerle buluşturmayı hedefleyen proje odaklı bir çalışma disiplinine sahiptir.

Yayıncılık sistemleri gibi teknolojinin ön planda olduğu bir iş kolunda, kendini sürekli eğiten ve yenileyen Teratek; güncel teknoloji ve eğilimleri anında son kullanıcıya sunma sorumluluğunu da üstlenmiştir. Bu nedenle Teratek, Türkiye’de yayıncılık alanında pek çok ilklerin gerçekleştirilmesine de aracı olmuştur. Zamanında SD’den HD’ye geçişte üstlendiği çok sayıda projenin yanısıra, şimdi de 4K, IP ve bulut çözümlerini kullanıcı bazında özelleştirilmiş olarak sunmaktadır.

Hep daha iyi ve verimli çözümlerin peşinde olan Teratek, kuruluşundan bu yana pek çok iddialı projeyi başarıyla tamamlamış; büyük küçük demeden yayıncılık sektöründeki müşterilerin ihtiyaçlarını doğru çözümlerle buluşturmuştur. Daima müşteri memnuniyetinden yana olan Teratek, iş doğru çözümü son kullanıcıyla buluşturmak olunca, ister tek bir kamera veya aksesuarı olsun ister uçtan uca televizyon kanalı kurulumu olsun her müşteriye ihtiyacını anlayıp çözüm sunacak zaman ayırır.